Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Rozcieńczalnik 433

  Do rozcieńczania farb i lakierów poliuretanowych rozpuszczalnikowych. Do mycia narzędzi po stosowaniu farb poliuretanowych. UWAGA! Wyrób zawiera palne i szkodliwe dla zdrowia substancje. Należy unikać wdychania par i mgły produktu oraz kontaktu wyrobu z oczami i skórą. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Szczegółowe informacje na temat substancji niebezpiecznych zawartych w wyrobach i związanych z nimi zagrożeń podane są w kartach charakterystyki substancji niebezpiecznych, które udostępniamy na życzenie naszych Klientów.
 • ROZCIEŃCZALNIK 564

  ROZCIEŃCZALNIK OLIVA 564
  Rozcieńczalnik do farb z linii Epinox BOSMAN, farby Epirust ALU-STEEL PRIMER 2002 i lakieru Epinox WOOD PRIMER 12 oraz do mycia narzędzi po stosowaniu tych wyrobów.

  Pojemność [l]: 0,50

  Waga [kg]: 0,52

  Liczba sztuk w komplecie: 1

 • ROZCIEŃCZALNIK 779

  Rozcieńczalnik do farby ANTIFOULING VSE i Uniwin OPTIMAL oraz do mycia narzędzi po stosowaniu tych farb OLIVA MARINE PAINTS to marka, pod którą firma OLIVA oferuje asortyment produktów przeznaczonych dla jachtingu. Farby tej marki służą do zabezpieczania zarówno nowych jak i eksploatowanych już jachtów oraz żaglówek, wykonanych z laminatów, drewna, stali, aluminium lub betonu. Farby jachtowe OLIVA wykorzystywane są z powodzeniem również do zabezpieczania łodzi, kutrów oraz innych niewielkich jednostek pływających. Oferowanymi produktami jachtowymi można zabezpieczać jednostki eksploatowane na wodach śródlądowych oraz morskich.

 • ROZCIEŃCZALNIK DO SYSTEMÓW EPOKSYDOWYCH SEA-LINE®

  Specjalny rozcieńczalnik do podkładów epoksydowych z serii Sea-Line.